MÖBLER / Skåp & hyllor / Spegelbyrå 10378500
nr 1037 8500
Spegelbyrå
längd: 132 cm, djup: 50 cm, höjd: 168 cm
Kondition: slitage, spegel med nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2016
kl 20:43:59
16/5 20:38:59